WHISKY

Logo Whisky Evenings, szklanka do whsiky

EVENINGS

Nalewanie whisky do szklanki

© Photo by Dylan de Jonge

Whisky Evenings to osobisty przewodnik po świecie whisky, dla każdego kto chciałby poznać, spróbować oraz odkrywać. Znajdują się tu bardzo subiektywne opisy, skróty myślowe i niewyważone opinie. Każda opisana whisky jest sprawdzona osobiście.

Nowości na blogu

Nowości na vlogu

Najdziwniejsze whisky

Zapraszamy na trzeci odcinek nowej serii WhiskyEvenings, a w nim kilka najdziwniejszych whisky jakie można wypić i… przeżyć. Rozmawiamy o nich z Mariuszem ze sklepu singlemalt.pl Zobaczcie najdziwniejsze whisky świata!

Gorzelnię Ardmore postawił w 1898 Adam Teacher dla firmy William Teacher & Sons. Rozbudowywano ją w latach 1955 i 1974. Nie bez przyczyny – Ardmore to główny składnik whisky mieszanych Teachera.

Opakowanie Ardmore

Przewodnik po whisky

Lubisz dobrą whisky?

Oczywiście każdy pije whisky jak lubi. Jednak jeśli chcemy spróbować dobrego trunku, warto poświęcić chwilę na przygotowanie. Szczególnie w sytuacji, kiedy nadarza się okazja spróbowania whisky lepszej klasy.

Whisky bywa klasyfikowana na wiele sposobów. Począwszy od regionu produkcji, lat spędzonych w beczce, rodzaju beczki, słodu, smaku lub zapachu. Można jeszcze wymieniać i wymieniać...

© 2017 Whisky Evenings